Restaurace Hlučná samota

Záhřebská 14, 120 00, Praha 2 Zobrazit na mapě

Pokud jste provozovatelem této restaurace a chtěl byste ji spravovat, napište nám na info@restaurito.cz nebo nám zavolejte na 775 605 112.

Fotogalerie (3)

Vlastnosti podniku
  • Salónek
  • Zahrádka
  • Nekuřácká

Vážení hosté Jistě se mnohý z Vás bude ptát, jak a proč Hlučná samota vznikla, kdo ji vymyslel. V současné Praze je rozličných hospod, hospůdek, restaurací, barů a bárků tolik, že výběr je takřka neomezený. No, a když jsme přemýšleli, jak přilákat hosty, jak být jiní a originální, zjistili jsme, že téměř vše už bylo vymyšleno nebo okopírováno, uděláno nebo renovováno. Nicméně česká vynalézavost i tentokrát slavila úspěch a po mnoha týdnech strávených na internetu, v divadelních klubech, u videa a v knihovnách, se zrodila Hlučná samota. Nápad sám pak vykrystalizoval tolik příbuzných námětů z tvorby Bohumila Hrabala, že bylo velmi nesnadné se orientovat a vše pojmout s vkusem a vtipem nesoucím se v duchu 'Příliš hlučné samoty' a ostatních děl. První z našich cest vedla do Kerska za paní Dášou Hrabalovou, švagrovou pana Hrabala a poté do nymburského muzea. Díky laskavosti zdejšího ředitele, jsme si mohli zapůjčit některé exponáty, jejichž kopie zdobí interiér restaurace. Například některé z Hrabalových koláží nebo fotografie paní Hamplové a pana Kestnera - fotografů, kteří měli Hrabala takzvaně 'v popisu práce', nás doslova ohromily. Potěší nás, stane-li se tento provoz jakýmsi kultovním místem všech, kteří mají rádi, nebo přímo obdivují Hrabalovu tvorbu. My se budeme snažit, aby vám zde bylo dobře, a aby i gastronomická část restaurace byla přesně podle vašeho gusta

Komentáře

Restaurace, bary a kavárny - díky Restauritu na jednom místě

Praha restaurace, Brno restaurace, Ostrava restaurace, Olomouc restaurace, Plzeň restaurace

Návštěvníci

Chcete zajít na večeři, oslavit narozeniny nebo uspořádat akci pro Vaše známé? Restaurito je perfektním místem, protože nabízí všechny podniky přehledně na jednom místě, jednoduše a srozumitelně.

Provozovatelé

Restaurito je tím pravým místem pro propagaci Vašeho podniku, umožňuje Vám oslovit zákazníky širokým spektrem nabízených služeb, a to s transparentními podmínkami, jednáním a individuálním přístupem.

Více informací včetně ukázkových videí zde

Info pro návštěvníky

Facebook

Vstup pro návštěvníky

Vstup pro restauratéry

Výhody pro návštěvníky

  • všechny podniky na jednom místě
  • možnost nákupu slevových kupónů
  • a to vše jednoduše a srozumitelně

Přidejte se k Restaurito a využijte jeho možností. Díky největší databází restaurací, hospůdek a barů vždy naleznete zajímavé místo k posezení. K tomu navíc s možností ušetřit díky nákupu slevových kupónů!

Výhody pro restauratéry

  • garance spokojenosti
  • individuální přístup
  • transparentní podmínky

Restaurito je tím pravým místem pro propagaci Vašeho podniku, umožňuje Vám oslovit zákazníky širokým spektrem nabízených služeb!