Jak Restaurito funguje?

Nakupujte u nás slevové kupóny na nabízené služby a produkty. Kupón Vám po zaplacení zašleme na e-mail spolu s informací, jak jej využít.

Pro nákup vybrané slevy stačí kliknout na tlačítko „Zakoupit slevový kupón“, vyplnit údaje potřebné k zaslání kupónu a vybrat způsob, jakým zaplatíte. Platit můžete on-line platební kartou nebo bankovním převodem. Po připsání částky na náš bankovní účet Vám do e-mailové schránky zašleme zakoupený kupón. Ten obsahuje jedinečné číslo a heslo, díky kterým jej budete moci uplatnit. Detaily jeho použití budou přiloženy.

Restaurace, bary a kavárny - díky Restauritu na jednom místě

Praha restaurace, Brno restaurace, Ostrava restaurace, Olomouc restaurace, Plzeň restaurace

Návštěvníci

Chcete zajít na večeři, oslavit narozeniny nebo uspořádat akci pro Vaše známé? Restaurito je perfektním místem, protože nabízí všechny podniky přehledně na jednom místě, jednoduše a srozumitelně.

Provozovatelé

Restaurito je tím pravým místem pro propagaci Vašeho podniku, umožňuje Vám oslovit zákazníky širokým spektrem nabízených služeb, a to s transparentními podmínkami, jednáním a individuálním přístupem.

Více informací včetně ukázkových videí zde

Info pro návštěvníky

Facebook

Vstup pro návštěvníky

Vstup pro restauratéry

Výhody pro návštěvníky

  • všechny podniky na jednom místě
  • možnost nákupu slevových kupónů
  • a to vše jednoduše a srozumitelně

Přidejte se k Restaurito a využijte jeho možností. Díky největší databází restaurací, hospůdek a barů vždy naleznete zajímavé místo k posezení. K tomu navíc s možností ušetřit díky nákupu slevových kupónů!

Výhody pro restauratéry

  • garance spokojenosti
  • individuální přístup
  • transparentní podmínky

Restaurito je tím pravým místem pro propagaci Vašeho podniku, umožňuje Vám oslovit zákazníky širokým spektrem nabízených služeb!