Možnosti propagace

Reklamní kampaň na internetu

Využijte našich zkušeností s pořádáním cílených reklamních kampaní na internetu. Oslovte své zákazníky podle předem definovaných kritérií (regionálně, podle jejich zaměření a zájmů či dalších sociologických parametrů). Uspořádejte pro ně např. vtipnou anketu, pobavte je nebo je neotřelou formou poučte.
 

Reklamní kampaň faktická

Uspořádejte pro své zákazníky reklamní kampaň v místě, kde působíte. Oslovíte tím i ty, kterým internet mnoho neříká, ale o které by byla škoda přijít. Při vhodné kombinaci a načasování s reklamní kampaní na internetu dosáhnete nečekaných výsledků. Buďte jedineční a spojte svět virtuálního internetu se světem reálným.
 

Návrhy, výroba a distribuce reklamních materiálů

Součástí reklamních kampaní jsou přirozeně komplexní reklamní služby. Svěřte nám návrh, výrobu a distribuci reklamních materiálů a ušetříte.

Restaurace, bary a kavárny - díky Restauritu na jednom místě

Praha restaurace, Brno restaurace, Ostrava restaurace, Olomouc restaurace, Plzeň restaurace

Návštěvníci

Chcete zajít na večeři, oslavit narozeniny nebo uspořádat akci pro Vaše známé? Restaurito je perfektním místem, protože nabízí všechny podniky přehledně na jednom místě, jednoduše a srozumitelně.

Provozovatelé

Restaurito je tím pravým místem pro propagaci Vašeho podniku, umožňuje Vám oslovit zákazníky širokým spektrem nabízených služeb, a to s transparentními podmínkami, jednáním a individuálním přístupem.

Více informací včetně ukázkových videí zde

Info pro návštěvníky

Facebook

Vstup pro návštěvníky

Vstup pro restauratéry

Výhody pro návštěvníky

  • všechny podniky na jednom místě
  • možnost nákupu slevových kupónů
  • a to vše jednoduše a srozumitelně

Přidejte se k Restaurito a využijte jeho možností. Díky největší databází restaurací, hospůdek a barů vždy naleznete zajímavé místo k posezení. K tomu navíc s možností ušetřit díky nákupu slevových kupónů!

Výhody pro restauratéry

  • garance spokojenosti
  • individuální přístup
  • transparentní podmínky

Restaurito je tím pravým místem pro propagaci Vašeho podniku, umožňuje Vám oslovit zákazníky širokým spektrem nabízených služeb!